Přátelství

30. ledna 2015 v 23:17 | WikQ |  Ostatní
Ahoj,
Dneska jsem si psala asi se čtyřma holkama, mýma nejlepšíma kamarádkama, a tak mě napadlo téma ,,přátelství"
Přátelství, co to vlastně je? Nějaké zvláštní spojení mezi lidmi, kteří mají společné zájmy, témata atd..? Já mám třeba kamarády se kterými mám společné zájmy, ale i kamarády se kterými vůbec nic společného nemám a příjde mi, že jsou mi ještě více bližší než ti se společnými zájmy. Možná je to tím, že se dovídám něco nového a nebo je to tím, že přece jenom máme něco společného i když o tom třeba nevíme.
Jsou tady nejlepší kamarádi ,,navždy" - Nevím, podle mě se to přeceňuje stejně žadné přátelství nevydrží navždy, tak proč to natolik přehánět. Je možné, že je to jenom můj názor způsobený tím, že jsem vlastně nikdy neměla žádného nejlepšího kamaráda ,,navždy" nebo alespoň někoho koho bych tak mohla nazývat.
Pak jsou tady prostě přátelé - Lidé, kteří si rozumí, nemusí spolu trávit všechen volný čas, ale přesto si důvěřují a svým způsobem se mají rádi.
Můj názor je, že kdekoliv a pro kohokoliv existují přátelé možná i někdo, koho by jsme mohli nazývat nejlepším přítelem. Ať jsme velcí, malí, tlustí, tencí všude je někdo komu na nás bude záležet a třeba i nás bude nazývat svým přítelem.
Vaše WikQ <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti takovéto články?

Ano
Ne

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 15. března 2015 v 22:38 | Reagovat

Podle mě těch přátel navždy existuje málo.. Hodně přátelství navždy není ... stejně, jak píšeš.
Máš moc hezký blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRO VÁS VAŠE WIKQ :3