Leden 2015

Přátelství

30. ledna 2015 v 23:17 | WikQ |  Ostatní
Ahoj,
Dneska jsem si psala asi se čtyřma holkama, mýma nejlepšíma kamarádkama, a tak mě napadlo téma ,,přátelství"
Přátelství, co to vlastně je? Nějaké zvláštní spojení mezi lidmi, kteří mají společné zájmy, témata atd..? Já mám třeba kamarády se kterými mám společné zájmy, ale i kamarády se kterými vůbec nic společného nemám a příjde mi, že jsou mi ještě více bližší než ti se společnými zájmy. Možná je to tím, že se dovídám něco nového a nebo je to tím, že přece jenom máme něco společného i když o tom třeba nevíme.
Jsou tady nejlepší kamarádi ,,navždy" - Nevím, podle mě se to přeceňuje stejně žadné přátelství nevydrží navždy, tak proč to natolik přehánět. Je možné, že je to jenom můj názor způsobený tím, že jsem vlastně nikdy neměla žádného nejlepšího kamaráda ,,navždy" nebo alespoň někoho koho bych tak mohla nazývat.
Pak jsou tady prostě přátelé - Lidé, kteří si rozumí, nemusí spolu trávit všechen volný čas, ale přesto si důvěřují a svým způsobem se mají rádi.
Můj názor je, že kdekoliv a pro kohokoliv existují přátelé možná i někdo, koho by jsme mohli nazývat nejlepším přítelem. Ať jsme velcí, malí, tlustí, tencí všude je někdo komu na nás bude záležet a třeba i nás bude nazývat svým přítelem.
Vaše WikQ <3

Moře

29. ledna 2015 v 19:18 | WikQ |  Moje výtvory
Ahoj,
dneska jsem púřemýšlela, co bych nakreslila. Podívala jsem se ven a všude sníh, zima... A tak mě napadlo, že nakreslím to, na co se těším...

Vysvědčení

29. ledna 2015 v 15:27 | WikQ |  Ostatní
Ahoj,
Vím, že jsem už dlouho nenapsala, ale hodlám se k tomu vrátit tak doufám, že se vám článek bude líbit :)
Je pololetí, což pro mě znamená dost důležité období, protože toto vysvědčení půjde na střední školu. Učila jsem se na testy, teda většinou, a tak si myslím že jsem dělala co jsem mohla. Někdo si může říct, že jsem šprt i když u nás ve třídě bylo 10 z 19 lidí vyznamenaných a spíš jsme si to přáli, ale i tak prostě jsem se snažila a toto vysvědčení mluví za vše. Kdybych měla popsat svoje myšlenky ohledně školy na kterou chci, mimochodem chtěla bych na gympl, tak se neuvěřitelně bojím, nejenom přijímaček, ale i lidí,co tam budou. Jsem dost velká trémistka, takže ty příjímačky budou taky zajímavé, ale určitě nejsem sama :D
PRO VÁS VAŠE WIKQ :3